Grip op inzetbaarheid

Vraag vrijblijvend uw offerte aan
Blog | 8 juni 2018

APK voor werknemers of een persoonlijk inzetbaarheidsbudget?

In mijn vorige blog schreef ik al dat we het er allemaal over eens zijn dat investeren in duurzame inzetbaarheid zinvol is en dat het goed aansluit bij andere ontwikkelingen zoals sociale innovatie, MVO en het triple P gedachtegoed (People, Planet, Profit). Investeren in je belangrijkste bedrijfskapitaal, de werknemers, is niet alleen maatschappelijk verantwoord of […]

Lees verder

Blog | 30 mei 2018

Duurzame inzetbaarheid: inrichten

‘Data driven’ adviseren, een combinatie van feiten en aandacht Richten, inrichten en verrichten. Een mooie kapstok om een onderscheid te maken in de verschillende niveaus waarop organisaties bezig zijn met duurzame inzetbaarheid. Als professionals in dit werkveld zijn we het er over eens dat er inspanningen op alle drie de vlakken nodig zijn om een effectief, […]

Lees verder

Blog | 30 mei 2018

Samen werken vanuit partnerschap en zorgen dat werknemers gezond en vitaal worden

Mirjam Oosterbroek, Adviseur Gezond Ondernemen Zilveren Kruis, aan het woord. Mirjam Oosterbroek is Adviseur Gezond Ondernemen bij Zilveren Kruis. Samen met werkgevers kijkt zij vanuit de visie en missie van de klant naar passende oplossingen om  werknemers zo betrokken, mentaal weerbaar, flexibel en creatief mogelijk te maken. Mirjam komt bij veel bedrijven over de vloer. “Ik […]

Lees verder

Meer artikelen
TIGRA Almere
Trekweg 51
1338 GA Almere
Telefoon: 036 - 711 53 81
E-mail: almere@TIGRA.nl
Contactpersoon: Kim Lammers
Naar de vestigingspagina
TIGRA Amersfoort
Schothorsterlaan 80
3822 NB Amersfoort
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: amersfoort@TIGRA.nl
Contactpersoon: Eric-Jan van Helmond
Naar de vestigingspagina
TIGRA Amsterdam
Koningin Wilhelminaplein 42-48
1062 KS Amsterdam
Telefoon: 020 - 612 73 26
E-mail: amsterdam@TIGRA.nl
Contactpersoon: Eugène Koeman
Naar de vestigingspagina
TIGRA Apeldoorn
Oude Beekbergerweg 21
7331 HL Apeldoorn
Telefoon: 055 - 540 25 62
E-mail: apeldoorn@TIGRA.nl
Contactpersoon: Rogier Bos
Naar de vestigingspagina
TIGRA Arnhem
Beukenlaan 19
6823 MA Arnhem
Telefoon: 026 - 303 34 58
E-mail: arnhem@TIGRA.nl
Contactpersoon: Eugène Bongers
Naar de vestigingspagina
TIGRA Assen
Molenstraat 262
9402 JW Assen
Telefoon: 06 - 502 151 24
E-mail: assen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Lucie Bakker
Naar de vestigingspagina
TIGRA Doetinchem
Houtsmastraat 2A
7002 KE Doetinchem
Telefoon: 0314 - 725 988
E-mail: doetinchem@TIGRA.nl
Contactpersoon: Inge Bolster
Naar de vestigingspagina
TIGRA Eindhoven
Vredeoord 201
5621 CX Eindhoven
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: eindhoven@TIGRA.nl
Contactpersoon: Judith Revenboer
Naar de vestigingspagina
TIGRA Emmen
Europaweg 105 B
7761 AB Schoonebeek
Telefoon: 0591 - 239 022
E-mail: emmen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Inge Otten
Naar de vestigingspagina
TIGRA Groningen
Turfsingel 17
9712 KH Groningen
Telefoon: 06 - 101 069 53
E-mail: groningen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Björn Doewes
Naar de vestigingspagina
TIGRA Heemstede – Haarlem
Sportparklaan 18
2103 VT Heemstede
Telefoon: 023 - 547 08 83
E-mail: heemstede@TIGRA.nl
Contactpersoon: Evelien Kremer
Naar de vestigingspagina
TIGRA Heerenveen
It Hege Stik 1
8445 PZ Heerenveen
Telefoon: 0513 - 627 165
E-mail: heerenveen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Leo Wijnsma
Naar de vestigingspagina
TIGRA Hoogezand
Wega 4
9602 WL Hoogezand
Telefoon: 0598 - 324 040
E-mail: hoogezand@TIGRA.nl
Contactpersoon: Natasja van der Warf
Naar de vestigingspagina
TIGRA Leeuwarden
Eysingastraat 3
8932 PD Leeuwarden
Telefoon: 058 - 280 07 77
E-mail: leeuwarden@TIGRA.nl
Contactpersoon: Marcel van den Hoeven
Naar de vestigingspagina
TIGRA Leiden
Piet Heinlaan 42 C
2341 SL Oegstgeest
Telefoon: 06 - 15 30 23 68
E-mail: leiden@TIGRA.nl
Contactpersoon: Jac Wagemakers
Naar de vestigingspagina
TIGRA Nijmegen
Bijleveldsingel 76
6524 AE Nijmegen
Telefoon: 06 - 129 214 40
E-mail: nijmegen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Irma de Vries
Naar de vestigingspagina
TIGRA Rotterdam
Stieltjesstraat 156
3071 JX Rotterdam
Telefoon: 010 - 423 26 99
E-mail: rotterdam@TIGRA.nl
Contactpersoon: Bas de Haan
Naar de vestigingspagina
TIGRA Sint Anthonis
Zandseveldpad 2
5845 CR Sint Anthonis
Telefoon: 0485 - 745 063
E-mail: sintanthonis@TIGRA.nl
Contactpersoon: Ronald Korsten
Naar de vestigingspagina
TIGRA Sneek
Willemstraat 1
8601 GH Sneek
Telefoon: 0515 - 430 038
E-mail: sneek@TIGRA.nl
Contactpersoon: Mariska Leijendekker
Naar de vestigingspagina
TIGRA Tilburg
Prof. Goossenslaan 22
5022 DM Tilburg
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: tilburg@TIGRA.nl
Contactpersoon: André Lötters
Naar de vestigingspagina
TIGRA Twente
Hendrik ter Kuilestraat 5
7547 BB Enschede
Telefoon: 053 - 303 00 01
E-mail: twente@TIGRA.nl
Contactpersoon: Anoukh van Baggum
Naar de vestigingspagina
TIGRA Utrecht
Arkansasdreef 30
3565 AR Utrecht
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: utrecht@TIGRA.nl
Contactpersoon: Rob Oostenrijk
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zaanstreek
Parallelweg 152
1541 BE Koog aan de Zaan
Telefoon: 075 – 207 30 17
E-mail: zaanstreek@TIGRA.nl
Contactpersoon: Erik Kappel
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zoetermeer
Baron de Coubertinlaan 31 B
2719 EN Zoetermeer
Telefoon: 079 - 361 62 46
E-mail: zoetermeer@TIGRA.nl
Contactpersoon: Pascal Matla
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zuid Limburg
Ambyerstraat Noord 174
6225 EJ Maastricht
Telefoon: 06 - 303 17 435
E-mail: zuidlimburg@TIGRA.nl
Contactpersoon: Servé de Vries
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zwolle
Haydnstraat 4
8031 ZA Zwolle
Telefoon: 038 - 707 41 60 / 06 - 537 090 59
E-mail: zwolle@TIGRA.nl
Contactpersoon: Henk Keizer
Naar de vestigingspagina

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief!

Inschrijven