Thuiswerken zonder klachten?

Bekijk onze thuiswerk interventies
Blog | 12 november 2020

E-learnings van TIGRA; welke past bij jouw bedrijf?

Werken jij en je collega’s momenteel veel thuis en zijn er klachten door een onjuiste werkhouding? Of is het alweer een tijdje geleden dat je werknemers een voorlichting hebben gehad over het juist instellen van hun werkplek op kantoor? TIGRA heeft verschillende e-learnings voor beeldschermwerkers. Welke e-learning is het meest geschikt voor jouw werknemers? E-learning […]

Lees verder

Nieuws | 2 november 2020

“De online werkplekcheck is een echte aanrader”

44 procent van thuiswerkend Nederland beschikt niet over een Arbo-verantwoorde werkplek zo stelt vakbond CNV vast. 41 procent van de thuiswerkers ervaart daarbij ook nog eens fysieke klachten. Wij besteden daarom extra aandacht aan fysieke belasting tijdens het thuiswerken. Met de Thuiswerkcoach hebben we zes (online) diensten die werknemers in staat stelt om optimaal thuis […]

Lees verder

Blog | 23 oktober 2020

RSI terug door thuiswerken?

Heb jij veel last van tintelende vingers, verkrampte schouders of een stijve nek tijdens het werk? Heb je daar nu extra last van tijdens het thuiswerken? RSI is een begrip wat de laatste weken weer veel in de media opduikt nu Nederlanders nog altijd massaal thuiswerken. De laatste jaren leek RSI verdwenen: over de muisarm […]

Lees verder

Meer informatie
TIGRA Almere
Trekweg 51
1338 GA Almere
Telefoon: 036 - 711 53 81
E-mail: almere@TIGRA.nl
Contactpersoon: Kim Lammers
Naar de vestigingspagina
TIGRA Amersfoort
Schothorsterlaan 80
3822 NB Amersfoort
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: amersfoort@TIGRA.nl
Contactpersoon: Eric-Jan van Helmond
Naar de vestigingspagina
TIGRA Amsterdam
Koningin Wilhelminaplein 42-48
1062 KS Amsterdam
Telefoon: 020 - 612 73 26
E-mail: amsterdam@TIGRA.nl
Contactpersoon: Eugène Koeman
Naar de vestigingspagina
TIGRA Apeldoorn
Oude Beekbergerweg 21
7331 HL Apeldoorn
Telefoon: 055 - 540 25 62
E-mail: apeldoorn@TIGRA.nl
Contactpersoon: Rogier Bos
Naar de vestigingspagina
TIGRA Arnhem
Beukenlaan 19
6823 MA Arnhem
Telefoon: 026 - 303 34 58
E-mail: arnhem@TIGRA.nl
Contactpersoon: Eugène Bongers
Naar de vestigingspagina
TIGRA Assen
Molenstraat 262
9402 JW Assen
Telefoon: 06 - 502 151 24
E-mail: assen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Lucie Bakker
Naar de vestigingspagina
TIGRA Berkelland-Vreden
Korenbree 28-01
7271 LH Borculo
Telefoon: 0545-224083
E-mail: berkelland-vreden@tigra.nl
Contactpersoon: Yvonne Stroeve
Naar de vestigingspagina
TIGRA Doetinchem
Houtsmastraat 2A
7002 KE Doetinchem
Telefoon: 0314 - 725 988
E-mail: doetinchem@TIGRA.nl
Contactpersoon: Inge Bolster
Naar de vestigingspagina
TIGRA Eindhoven
Piuslaan 93A
5643 PT Eindhoven
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: eindhoven@TIGRA.nl
Contactpersoon: Eric-Jan van Helmond
Naar de vestigingspagina
TIGRA Emmen
Europaweg 105 B
7761 AB Schoonebeek
Telefoon: 0591 - 239 022
E-mail: emmen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Inge Otten
Naar de vestigingspagina
TIGRA Groningen
Turfsingel 17
9712 KH Groningen
Telefoon: 06 - 101 069 53
E-mail: groningen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Björn Doewes
Naar de vestigingspagina
TIGRA Heemstede – Haarlem
Sportparklaan 18
2103 VT Heemstede
Telefoon: 023 - 547 08 83
E-mail: heemstede@TIGRA.nl
Contactpersoon: Evelien Kremer
Naar de vestigingspagina
TIGRA Heerenveen
It Hege Stik 1
8445 PZ Heerenveen
Telefoon: 0513 - 627 165
E-mail: heerenveen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Wilfred van der Zee
Naar de vestigingspagina
TIGRA Hoogezand
Wega 4
9602 WL Hoogezand
Telefoon: 0598 - 324 040
E-mail: hoogezand@TIGRA.nl
Contactpersoon: Natasja van der Warf
Naar de vestigingspagina
TIGRA Leeuwarden
Eysingastraat 3
8932 PD Leeuwarden
Telefoon: 058 - 280 07 77
E-mail: leeuwarden@TIGRA.nl
Contactpersoon: Marcel van den Hoeven
Naar de vestigingspagina
TIGRA Leiden
Piet Heinlaan 42 C
2341 SL Oegstgeest
Telefoon: 06 - 15 30 23 68
E-mail: leiden@TIGRA.nl
Contactpersoon: Jac Wagemakers
Naar de vestigingspagina
TIGRA Nijmegen
Bijleveldsingel 76
6524 AE Nijmegen
Telefoon: 06 - 129 214 40
E-mail: nijmegen@TIGRA.nl
Contactpersoon: Irma de Vries
Naar de vestigingspagina
TIGRA Rotterdam
Stieltjesstraat 156
3071 JX Rotterdam
Telefoon: 010 - 423 26 99
E-mail: rotterdam@TIGRA.nl
Contactpersoon: Bas de Haan
Naar de vestigingspagina
TIGRA Sneek
Willemstraat 1
8601 GH Sneek
Telefoon: 058 - 2881443
E-mail: sneek@TIGRA.nl
Contactpersoon: Leo Wijnsma
Naar de vestigingspagina
TIGRA Tilburg
Prof. Goossenslaan 22
5022 DM Tilburg
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: tilburg@TIGRA.nl
Contactpersoon: André Lötters
Naar de vestigingspagina
TIGRA Twente
Hendrik ter Kuilestraat 5
7547 BB Enschede
Telefoon: 053 - 303 00 01
E-mail: twente@TIGRA.nl
Contactpersoon: Anoukh van Baggum
Naar de vestigingspagina
TIGRA Utrecht
Arkansasdreef 30
3565 AR Utrecht
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: utrecht@TIGRA.nl
Contactpersoon: Rob Oostenrijk
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zaanstreek
Parallelweg 152
1541 BE Koog aan de Zaan
Telefoon: 075 – 207 30 17
E-mail: zaanstreek@TIGRA.nl
Contactpersoon: Erik Kappel
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zeeland
Ambachtsveld 35
4388 AV Oost-Souburg
Telefoon: 0118 - 461 897
E-mail: zeeland@tigra.nl
Contactpersoon: Tibor Versluis
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zoetermeer
Baron de Coubertinlaan 31 B
2719 EN Zoetermeer
Telefoon: 079 - 361 62 46
E-mail: zoetermeer@TIGRA.nl
Contactpersoon: Pascal Matla
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zuid Limburg
Ambyerstraat Noord 174
6225 EJ Maastricht
Telefoon: 06 - 303 17 435
E-mail: zuidlimburg@TIGRA.nl
Contactpersoon: Servé de Vries
Naar de vestigingspagina
TIGRA Zwolle
Haydnstraat 4
8031 ZA Zwolle
Telefoon: 038 - 707 41 60 / 06 - 537 090 59
E-mail: zwolle@TIGRA.nl
Contactpersoon: Henk Keizer
Naar de vestigingspagina

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief!

Inschrijven