Team Beheer

Gerko Riedstra - Directeur en oprichter TIGRA

Meer dan 25 jaar geleden richtte Gerko samen met zijn toenmalige compagnon TIGRA op. Dat is nu uitgegroeid tot een landelijk dekkend netwerk van meer dan 25 vestigingen die zich richten op verzuim, preventie en inzetbaarheid. Gerko is te bereiken via g.riedstra@tigra.nl.

Leo Wijnsma - Directeur en mede-eigenaar 

Als directeur en mede-eigenaar van TIGRA is Leo veel in contact met klanten. Hij reist dan ook veel door Nederland, maar gelukkig is hij ook nog vaak genoeg op kantoor aanwezig, en daarbij gaat tegenwoordig ook veel online. Leo is te bereiken via l.wijnsma@tigra.nl.

Syds Homan - Product Manager

Syds is verantwoordelijk voor alle diensten/producten van TIGRA voor wat betreft inhoud, protocollen etc. Daarnaast houdt hij zich bezig met de (interne) scholings- en opleidingskalender, activiteiten en personeelszaken. Syds is te bereiken via s.homan@tigra.nl of 088 – 1443403.

Meike Kuipers - Marketing Manager

Meike is de Marketing Manager bij TIGRA. Zij brengt de wensen en behoeften van (potentiële) klanten in kaart en stemt daar de marketingactiviteiten op af. Daarnaast coördineert ze ook PMO’s van een select aantal klanten. Meike is te bereiken via m.kuipers@tigra.nl of 088 – 1443471.

Karina van der Wal - Communicatie- en projectmedewerker

Als communicatiemedewerker is Karina verantwoordelijk voor de inhoud van de website en beheert ze de social media kanalen. Ook de artikelen, blogs en nieuwsbrieven komen uit haar pen! Daarnaast doet ze ook erg veel op PMO gebied. Karina is te bereiken via k.van.der.wal@tigra.nl of 088 – 1443472.

Jan Berend Bosma - Financieel medewerker

Jan Berend is de financiële man binnen ons team en werkt al ruim 6 jaar op onze financiële administratie. Als klant ontvang je van Jan Berend de facturen dus wellicht dat je op die manier zijn naam weleens voorbij hebt horen komen. Jan Berend is te bereiken via jb.bosma@tigra.nl of 088 – 1443491.

Anniegriet Wijnja - Management Assistent

Anniegriet plant externe afspraken in de agenda’s, is intern verantwoordelijk voor de handboeken en regelt alles rondom de AVG en ISO. Daarnaast neemt ze vaak de telefoon op, verwerkt ze de aanvragen en notuleert vergaderingen. Anniegriet is te bereiken via a.wijnja@tigra.nl of 088 – 1443405.

Ellen van der Kooi - Medewerker Bedrijfsbureau

Ellen is de langst werkende collega van TIGRA. Ze verwerkt alle interventie aanvragen die binnenkomen en zet ze door naar de juiste TIGRA vestiging. Ellen is te bereiken via e.van.der.kooi@tigra.nl of 088 – 1443404.

Marijke Aandeweg - Projectmedewerker

Marijke waarborgt de planningen van alle landelijke PMO-projecten. Ze belt en mailt werknemers om afspraken te verplaatsen en/of te wijzigen. Daarnaast ondersteunt ze de projectleiders op alle mogelijke manieren. Marijke is te bereiken via m.aandeweg@tigra.nl of 088 – 1443481.