TIGRA Zwolle

Haydnstraat 4
8031 ZA Zwolle
Telefoon: 038 - 707 41 60 / 06 - 537 090 59
E-mail: zwolle@tigra.nl
Contactpersoon: Henk Keizer
Naar de vestigingspagina

TIGRA Zuid Limburg

Ambyerstraat Noord 174
6225 EJ Maastricht
Telefoon: 06 - 551 431 21
E-mail: zuidlimburg@tigra.nl
Contactpersoon: Lars Rooijen
Naar de vestigingspagina

TIGRA Zoetermeer

Baron de Coubertinlaan 31B
2719 EN Zoetermeer
Telefoon: 079 - 361 62 46
E-mail: zoetermeer@tigra.nl
Contactpersoon: Pascal Matla
Naar de vestigingspagina

TIGRA Zeeland

Ambachtsveld 35
4388 AV Oost-Souburg
Telefoon: 0118 - 461 897
E-mail: zeeland@tigra.nl
Contactpersoon: Tibor Versluis
Naar de vestigingspagina

TIGRA Zaanstreek

Parallelweg 152
1541 BE Koog aan de Zaan
Telefoon: 075 – 207 30 17
E-mail: zaanstreek@tigra.nl
Contactpersoon: Erik Kappel
Naar de vestigingspagina

TIGRA Utrecht

Arkansasdreef 30
3565 AR Utrecht
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: utrecht@tigra.nl
Contactpersoon: Rob Oostenrijk
Naar de vestigingspagina

TIGRA Twente

Brouwerijstraat 1
7523 XC Enschede
Telefoon: 053 - 303 00 01
E-mail: twente@tigra.nl
Contactpersoon: Anoukh van Baggum
Naar de vestigingspagina

TIGRA Tilburg

Prof. Goossenslaan 22
5022 DM Tilburg
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: tilburg@tigra.nl
Contactpersoon: André Lötters
Naar de vestigingspagina

TIGRA Rotterdam

Stieltjesstraat 156
3071 JX Rotterdam
Telefoon: 010 - 423 26 99
E-mail: rotterdam@tigra.nl
Contactpersoon: Bas de Haan
Naar de vestigingspagina

TIGRA Arnhem-Nijmegen

Bijleveldsingel 76
6524 AE Nijmegen
Telefoon: 026 - 303 34 58
E-mail: arnhem-nijmegen@tigra.nl
Contactpersoon: Eugène Bongers
Naar de vestigingspagina

TIGRA Leiden

Piet Heinlaan 42C
2341 SL Oegstgeest
Telefoon: 06 - 153 023 68
E-mail: leiden@tigra.nl
Contactpersoon: Jac Wagemakers
Naar de vestigingspagina

TIGRA Hoogezand

Wega 4
9602 WL Hoogezand
Telefoon: 0598 - 324 040
E-mail: hoogezand@tigra.nl
Contactpersoon: Natasja van der Warf
Naar de vestigingspagina

TIGRA Heerenveen

It Hege Stik 1
8445 PZ Heerenveen
Telefoon: 0513 - 627 165
E-mail: heerenveen@tigra.nl
Contactpersoon: Jolanda Abma
Naar de vestigingspagina

TIGRA Groningen

Locaties training en begeleiding
Turfsingel 17 of Borchsingel 33B, Groningen
Telefoon: 06 - 101 069 53 (Contact over lopende intakes, trainingen en begeleiding 050-3182164)
E-mail: groningen@tigra.nl
Contactpersoon: Björn Doewes
Naar de vestigingspagina

TIGRA Emmen

Europaweg 105B
7761 AB Schoonebeek
Telefoon: 0591 - 239 022
E-mail: emmen@tigra.nl
Contactpersoon: Inge Otten
Naar de vestigingspagina

TIGRA Eindhoven

Piuslaan 93A
5643 PT Eindhoven
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: eindhoven@tigra.nl
Contactpersoon: Eric-Jan van Helmond
Naar de vestigingspagina

TIGRA Doetinchem

Wij zijn nog op zoek naar een locatie in Doetinchem. Word jij onze nieuwe collega?
Neem contact op.
Telefoon: 088 - 144 34 00
E-mail: info@tigra.nl
Contactpersoon:
Naar de vestigingspagina

TIGRA Berkelland-Vreden

Korenbree 28-01
7271 LH Borculo
Telefoon: 0545 - 224 083
E-mail: berkelland-vreden@tigra.nl
Contactpersoon: Yvonne Stroeve
Naar de vestigingspagina

TIGRA Arnhem-Nijmegen

Beukenlaan 19
6823 MA Arnhem
Telefoon: 026 - 303 34 58
E-mail: arnhem-nijmegen@tigra.nl
Contactpersoon: Eugène Bongers
Naar de vestigingspagina

TIGRA Apeldoorn

Oude Beekbergerweg 21
7331 HL Apeldoorn
Telefoon: 055 - 540 25 62
E-mail: apeldoorn@tigra.nl
Contactpersoon: Rogier Bos
Naar de vestigingspagina

TIGRA Amsterdam

Koningin Wilhelminaplein 42-48
1062 KS Amsterdam
Telefoon: 020 - 612 73 26
E-mail: amsterdam@tigra.nl
Contactpersoon: Eugène Koeman
Naar de vestigingspagina

TIGRA Amersfoort

Schothorsterlaan 80
3822 NB Amersfoort
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: amersfoort@tigra.nl
Contactpersoon: Eric-Jan van Helmond
Naar de vestigingspagina

TIGRA Almere

Trekweg 51
1338 GA Almere
Telefoon: 036 - 711 53 81
E-mail: almere@tigra.nl
Contactpersoon: Kim Lammers
Naar de vestigingspagina

TIGRA Assen

Molenstraat 262
9402 JW Assen
Telefoon: 06 - 502 151 24
E-mail: assen@tigra.nl
Contactpersoon: Lucie Bakker
Naar de vestigingspagina

TIGRA Kennemerland

Sportparklaan 18
2103 VT Heemstede
Telefoon: 023 - 547 08 83
E-mail: kennemerland@tigra.nl
Contactpersoon: Evelien Kremer
Naar de vestigingspagina

TIGRA Leeuwarden

Eysingastraat 3
8932 PD Leeuwarden
Telefoon: 058 - 280 07 77
E-mail: leeuwarden@tigra.nl
Contactpersoon: Marcel van den Hoeven
Naar de vestigingspagina

Onze vestigingen

Zoek de dichtstbijzijnde vestiging in jouw buurt.

Zoeken
Trekweg 51
1338 GA Almere
Telefoon: 036 - 711 53 81
E-mail: almere@tigra.nl
Contactpersoon: Kim Lammers
Meer informatie
Schothorsterlaan 80
3822 NB Amersfoort
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: amersfoort@tigra.nl
Contactpersoon: Eric-Jan van Helmond
Meer informatie
Koningin Wilhelminaplein 42-48
1062 KS Amsterdam
Telefoon: 020 - 612 73 26
E-mail: amsterdam@tigra.nl
Contactpersoon: Eugène Koeman
Meer informatie
Oude Beekbergerweg 21
7331 HL Apeldoorn
Telefoon: 055 - 540 25 62
E-mail: apeldoorn@tigra.nl
Contactpersoon: Rogier Bos
Meer informatie
Beukenlaan 19
6823 MA Arnhem
Telefoon: 026 - 303 34 58
E-mail: arnhem-nijmegen@tigra.nl
Contactpersoon: Eugène Bongers
Meer informatie
Bijleveldsingel 76
6524 AE Nijmegen
Telefoon: 026 - 303 34 58
E-mail: arnhem-nijmegen@tigra.nl
Contactpersoon: Eugène Bongers
Meer informatie
Molenstraat 262
9402 JW Assen
Telefoon: 06 - 502 151 24
E-mail: assen@tigra.nl
Contactpersoon: Lucie Bakker
Meer informatie
Korenbree 28-01
7271 LH Borculo
Telefoon: 0545 - 224 083
E-mail: berkelland-vreden@tigra.nl
Contactpersoon: Yvonne Stroeve
Meer informatie
Wij zijn nog op zoek naar een locatie in Doetinchem. Word jij onze nieuwe collega?
Neem contact op.
Telefoon: 088 - 144 34 00
E-mail: info@tigra.nl
Meer informatie
Piuslaan 93A
5643 PT Eindhoven
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: eindhoven@tigra.nl
Contactpersoon: Eric-Jan van Helmond
Meer informatie
Europaweg 105B
7761 AB Schoonebeek
Telefoon: 0591 - 239 022
E-mail: emmen@tigra.nl
Contactpersoon: Inge Otten
Meer informatie
Locaties training en begeleiding
Turfsingel 17 of Borchsingel 33B, Groningen
Telefoon: 06 - 101 069 53 (Contact over lopende intakes, trainingen en begeleiding 050-3182164)
E-mail: groningen@tigra.nl
Contactpersoon: Björn Doewes
Meer informatie
It Hege Stik 1
8445 PZ Heerenveen
Telefoon: 0513 - 627 165
E-mail: heerenveen@tigra.nl
Contactpersoon: Jolanda Abma
Meer informatie
Wega 4
9602 WL Hoogezand
Telefoon: 0598 - 324 040
E-mail: hoogezand@tigra.nl
Contactpersoon: Natasja van der Warf
Meer informatie
Sportparklaan 18
2103 VT Heemstede
Telefoon: 023 - 547 08 83
E-mail: kennemerland@tigra.nl
Contactpersoon: Evelien Kremer
Meer informatie
Eysingastraat 3
8932 PD Leeuwarden
Telefoon: 058 - 280 07 77
E-mail: leeuwarden@tigra.nl
Contactpersoon: Marcel van den Hoeven
Meer informatie
Piet Heinlaan 42C
2341 SL Oegstgeest
Telefoon: 06 - 153 023 68
E-mail: leiden@tigra.nl
Contactpersoon: Jac Wagemakers
Meer informatie
Stieltjesstraat 156
3071 JX Rotterdam
Telefoon: 010 - 423 26 99
E-mail: rotterdam@tigra.nl
Contactpersoon: Bas de Haan
Meer informatie
Prof. Goossenslaan 22
5022 DM Tilburg
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: tilburg@tigra.nl
Contactpersoon: André Lötters
Meer informatie
Brouwerijstraat 1
7523 XC Enschede
Telefoon: 053 - 303 00 01
E-mail: twente@tigra.nl
Contactpersoon: Anoukh van Baggum
Meer informatie
Arkansasdreef 30
3565 AR Utrecht
Telefoon: 030 - 238 00 28
E-mail: utrecht@tigra.nl
Contactpersoon: Rob Oostenrijk
Meer informatie
Parallelweg 152
1541 BE Koog aan de Zaan
Telefoon: 075 – 207 30 17
E-mail: zaanstreek@tigra.nl
Contactpersoon: Erik Kappel
Meer informatie
Ambachtsveld 35
4388 AV Oost-Souburg
Telefoon: 0118 - 461 897
E-mail: zeeland@tigra.nl
Contactpersoon: Tibor Versluis
Meer informatie
Baron de Coubertinlaan 31B
2719 EN Zoetermeer
Telefoon: 079 - 361 62 46
E-mail: zoetermeer@tigra.nl
Contactpersoon: Pascal Matla
Meer informatie
Ambyerstraat Noord 174
6225 EJ Maastricht
Telefoon: 06 - 551 431 21
E-mail: zuidlimburg@tigra.nl
Contactpersoon: Lars Rooijen
Meer informatie
Haydnstraat 4
8031 ZA Zwolle
Telefoon: 038 - 707 41 60 / 06 - 537 090 59
E-mail: zwolle@tigra.nl
Contactpersoon: Henk Keizer
Meer informatie